top of page
MY BUTTON
MY BUTTON

Вітаємо на сайті кампанії "Бережи енергію. Збережи Україну!".

 Витративши лише декілька хвилин свого часу на ознайомлення з фактами щодо використання енергії та корисними порадами як саме берегти енергію, ви зможете суттєво зменшити свій рахунок, а разом із тим - сприяти енергетичній незалежності України.

 

Енергетична еволюція:
"Бережи енергію. Збережи Україну!".  

Україна багато пережила за останні півроку і зараз опинилася у непростій ситуації, коли енергетична незалежність є, фактично, питанням національної безпеки. Ми - команда волонтерів, і нашою метою є інформування населення про різні можливості берегти енегрію, а разом із тим - Україну та Землю. 

Як берегти енергію?

У цьому розділі ви можете дізнатися, як берегти енергію, газ, воду та тепло в оселі. Дуже багато енергії використовується нераціонально, та витрачається марно. Ми не можемо вплинути на тарифи, але можемо вплинути на власний рахунок, скоротивши його принаймі вдвічі, якщо 

виконуватимемо дуже прості поради. 

Для партнерів 

Наш проект не є комерційним. Ми співпрацюємо з компаніями і на партнерських умовах розміщуємо матеріали, які пояснють, навіщо берегти енергію та як це зробити. Якщо ви бажаєте допомогти країні - просто надайте можливість розміщувати інформацію на стендах у свому кафе, супермаркеті або заправці. 

Для волонтерів

Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися до нашої кампанії. Якщо ви маєте ідеї, час та натхнення, та готові кілька годин на день чи тиждень присвячувати своїй країні - об'єднаймося! Разом ми сила! Напишіть нам листа, у якому коротко зазначте, що ви хочете зробити і ми обов'язково вам відповімо. 

 

bottom of page